Przejdź do treści

Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji kadr menedżerskich i pracowników firm jest nieodzowne w społeczeństwie opartym na wiedzy  Dlatego też szkolenia PROFIS adresowane są do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje talenty, wzmacniać kompetencje i aktywnie kierować swoim rozwojem zawodowym. Jesteśmy firmą szkoleniową wpisana do Bazy Usług Rozwojowych. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10 wydany przez GCS Quality Sp. z o.o. oraz wpis przez Okręgową Izbę Lekarską w Białymstoku do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy.SZKOLENIA KOMPETENCYJNE

Jesteśmy zespołem trenerów i coachów, którzy nauczą Cię konkretnych zachowań wykorzystując niestandardowe metody i narzędzia.

Bardzo lubimy gry strategiczne. Są rewelacyjnymi, innowacyjnymi narzędziami trenerskimi. Uczą przez doświadczenie i zaangażowanie. Odkrywają prawdziwe oblicza uczestników, dzięki czemu proces szkoleniowy osiąga dodatkowy wymiar efektywności.

Wiemy, że tylko praktyczne doświadczenie danej sytuacji , zorientowanie się w swoich reakcjach, odczytanie i nazwanie własnych emocji pozwala na skuteczne i trwałe przyswojenie wiedzy oraz wdrożenie nowych umiejętności.

SZKOLENIA MEDYCZNE

NASZE SZKOLENIA MEDYCZNE PROWADZIMY NA NASZEJ PLATFORMIE ONLINE: