Przejdź do treści

efektywność energetyczna

Nasi eksperci pomogą Ci w planowaniu i obliczeniu korzyści z inwestycji w poprawę efektywności energetycznej w Twojej firmie/instytucji. Sporządzą audyt efektywności energetycznej, wyszkolą Twoich pracowników.

W tym zakresie współpracujemy z Krajową Agencją Poszanowanie Energii w Warszawie.

Efektywność energetyczna i energia odnawialna to dwa równoważne filary zrównoważonej polityki energetycznej, stanowią  podstawę bezpieczeństwa energetycznego państwa. Są one ściśle związane z polityką zrównoważonego rozwoju ? wpływają na ograniczenie emisji CO2, przyczyniają się do ograniczenia eksploatacji nieodnawialnych źródeł energii, zmniejszają zanieczyszczenie środowiska.

Problem efektywności energetycznej pojawia się w każdym projekcie współfinansowanym z Unii Europejskiej.

Dla wsparcia procesu przygotowania do inwestycji w zakresie efektywności energetycznej, firma Profis we współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomiczną w Białymstoku, w ramach programu Bon Na Innowację,  przygotowała aplikację wspomagającą proces decyzyjny.

Wypełnij ankietę, by ocenić korzyści płynące z realizacji inwestycji z zakresu termomodernizacji z zastosowaniem OZE oraz ocenić stan zarządzania energią w firmie i nasze zachowania jako użytkownika energii:

Ankieta OZE